Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура знайшла порушення у діяльності охоронних фірм

0 22

Органами прокуратури Київської області із залученням працівників органів внутрішніх справ перевірила додержання законності у діяльності приватних охоронних структур. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

 На території Київської області зареєстровано 274 підприємства, які мають відповідні ліцензії на провадження господарської діяльності, пов’язаної з наданням послуг з охорони власності та громадян.

З’ясовано, що значна частина цих підприємств фактично не здійснює охоронну діяльність.

Прокуратурою області виявлено непоодинокі порушення законодавства про охоронну діяльність у роботі діючих суб’єктів цієї категорії. Як приклад, при прийнятті на роботу до охоронних фірм працівники не надають документи, передбачені ліцензійними умовами, а саме – медичні довідки щодо стану здоров’я, довідки про судимість, дані про військову службу. У договорах про надання послуг з охорони майна та фізичних осіб не визначаються умови відшкодування суб’єктом охоронної діяльності шкоди, заподіяної через неналежне виконання ним своїх зобов’язань.

Такі порушення виявлені у діяльності низки суб’єктів Білоцерківського, Бориспільського, Васильківського, Переяслав-Хмельницького районів області.

Крім того, в діяльності суб’єктів, що надають охоронні послуги, встановлені порушення законодавства про працю в частині оплати у підвищеному розмірі роботи у нічний час, вихідні та святкові дні. Також у своєчасності виплати відпускних та розрахункових виплат.

Перевірки з цих питань тривають повідомили в прокуратурі.

Теги:

охоронна діяльність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар