Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура затвердила звинувачення судді з Каховки, що намагався розстріляти сестру і племінника

0 32

Прокуратура Херсонської області затвердила обвинувачувальний висновок в кримінальній справі по звинуваченню заступника голови Каховського міськрайонного суду Олега Крюковського в замаху на вбивство його сестри та її малолітнього сина. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Досудове слідство в кримінальній справі щодо судді проведене слідчим управлінням УМВС України в Херсонській області за фактом замаху на вбивство громадянки З. та її малолітнього сина.

Досудове слідство встановило, що Крюковський у стані алкогольного сп’яніння прийшов у двір будинку, де живе його рідна сестра з сім’єю і з близької відстані через вікно здійснив більше десяти пострілів з автомата Калашникова по своїх родичах. На щастя, ніхто з них не загинув, лише отримали тілесні ушкодження.

Такі дії, за даними слідства, суддя вчинив через незгоду з розподілом залишеного батьками спадку.

Ухвалою Суворовського районного суду міста Херсона від 18 квітня п.р. обвинуваченому обрано запобіжний захід – взяття під варту.

Зараз вирішується питання про напрям цієї кримінальної справи до Верховного Суду України відповідно до вимог ст.38 КПК України для визначення підсудності.

Як повідомлялося раніше, 16 квітня Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт (взяття під варту) судді місцевого Каховського міськрайонного суду Херсонської області Крюковського.

Таким чином депутати підтримали відповідне подання Генеральної прокуратури України.

Джерело:

proUA

Залиште коментар