Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура закрила справу Калиновського

0 60

Київська прокуратура закрила справу щодо ДТП за участю пасинка Дмитра Фірташа Сергія Калиновського.

«Пояснили просто – у зв’язку з тим, що немає ознак злочину», – пише видання.

Лист з повідомленням про закриття справи одержала Лариса – вдова загиблого в ДТП прапорщика внутрішніх військ Володимира Куликовського.

«У мене ноги підкосило, коли читала лист з міської прокуратури. Скільки Калиновські заплатили за те, щоб справу закрили? Скільки коштує життя двох чоловік?! І якщо таке відбувається, то нехай Рада прийме закон і вкаже вартість відкупу від в’язниці. Тоді весь народ знатиме плату мажорів! А якщо вбивця мого чоловіка не винен, то чому він утік від слідства?!», – журиться Лариса Куликовська.

Вона також заявила, що має намір оспорювати ухвалу прокуратури. «Я цього так не залишу! Оспорюватиму ухвалу прокуратури», – сказала Куликовська.

Брат обвинуваченого водія Олександр Калиновський відмовився що-небудь коментувати. «Ваша газета писала про нашу сім’ю дуже нехороші матеріали. На цьому розмова закінчена», – сказав Олександр. Адвокат Ігор Лодяной, який раніше відстоював інтереси Калиновського, відмовився навіть сказати, чи захищає він його досі.

Прес-секретар прокуратури Києва Мирослава Мушка вчора сказала, що про новий поворот у справі їй нічого поки що не відомо.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар