Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура закрила кримінальну справу проти гендиректора ТВі

11

Прокуратура Києва скасувала постанову податкової міліції Солом’янського району Києва про порушення кримінальної справи проти генерального директора телерадіокомпанії ТВі Миколи Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків.

«Прокуратурою Києва винесено постанову про скасування постанови податківців про порушення кримінальної справи щодо Миколи Княжицького», — повідомили у Генпрокуратурі.

У п’ятницю за дорученням президента Віктора Януковича і за вказівкою генерального прокурора Віктора Пшонки відбулася перевірка законності порушення зазначеної справи.

Її проведення було доручено заступникам генпрокурора Євгену Блажівському та Віктору Войцишену.

В рамках перевірки Генпрокуратура встановила, що справу проти Княжицького було порушено без належної перевірки і без достатніх на те підстав.

Як повідомлялося, 12 липня Державна податкова служба заявила, що за результатами проведення позапланової документальної перевірки телеканалу ТВі було виявлено порушення — підлягає до сплати в бюджет ПДВ на суму понад 3 млн грн.

На підставі цього було порушено кримінальну справу стосовно директора ТОВ «Телерадіокомпанія “ТелеРадіоСвіт»(телеканал ТВі) Миколи Княжицького за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Теги:

ТВі, ГПУ

Джерело:

Подробности

Комментарии