Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура визнала Коцюбинське територією Києва

0 14

Як повідомили в столичній прокуратурі, у ході розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами відділу земельних ресурсів у місті Ірпені при складанні, видачі і реєстрації у січні-березні 2009 року 501 державного акту на право власності на земельні ділянки загальною площею 72 га (смт. Коцюбинське), отримано висновки судово-землевпорядної експертизи, проведеної Науково-дослідним інститутом геодезії та картографії.

Результати проведеної експертизи підтвердили, що вказані землі є територією міста Києва.

З урахуванням цих фактів, прокуратурою міста внесено подання до Київської міської державної адміністрації з вимогою терміново вжити заходів до фінансування програми розроблення та видачі державних актів на право постійного користування землями КП «Святошинське ЛПГ», з метою недопущення подальшого незаконного вилучення земель лісового фонду міста Києва.

Столична прокуратура також проінформувала Київську міську раду про необхідність вжиття заходів спрямованих на недопущення незаконного вилучення земель столиці.

Нагадаймо, прокуратурою столиці заявлено 46 позовів до Святошинського районного суду з вимогою скасувати незаконні рішення Коцюбинської селищної ради, визнати недійсним 501 державний акт і повернути земельні ділянки. Нині всі ці справи розглядаються в суді.

Крім того, до Київського окружного адміністративного суду прокуратурою подано 6 позовів про скасування рішень Коцюбинської селищної ради щодо надання громадянам та житлово-будівельним кооперативам «Спільнота», «Злагода», «Моноліт», «Біличанка», «Берковець» дозволів на розроблення проектів землеустрою земельних ділянок загальною площею 620 га.

Нещодавно прокуратура міста попередила масове знищення дерев у Біличанському лісі (територія Комунального підприємства «Святошинське лісопаркове господарство»).

Теги:

прокуратура Києва, землевідведення

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар