Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура вимагає покарати суддю, котра відпустила Міхаеля Зіса під грошову заставу

0 19

Прокуратура Донецької області звернулася з заявою в дисциплінарну комісію Донецького міського суду, в якій наполягає на дисциплінарній відповідальності судді Ірини Бухтіярової, котра випустила підозрюваного в незаконній трансплантації людських органів ізраїльського хірурга Міхаеля Зіса під грошову заставу.

Про це на прес-конференції повідомив прокурор Донецької області Віталій Мурза.

«Я вважаю, що в даній ситуації Бухтіярова зробила дисциплінарну провину, змінивши обраний раніше запобіжний захід для Зіса», – сказав він.

Нагадаємо, Ворошилівський районний суд Донецька 3 липня ухвалив рішення відпустити з-під варти під заставу в 17 тис. гривень ізраїльського хірурга Міхаеля Зіса, підозрюваного в незаконній трансплантації людських органів.

28 липня міліція Донецька знову затримала Зіса, мотивувавши це тим, що відносно нього діє постанова суду від 30 жовтня 2007 року про його затримання для екстрадиції.

12 жовтня 2007 року Зіс був затриманий в Донецьку за підозрою в незаконній трансплантації органів людини.

За інформацією ізраїльського Інтерполу, підозрюваний в 2002 році був фігурантом у справі про незаконну пересадку нирки, яка розслідувалася правоохоронними органами Молдови.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар