Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура столиці попередила приватизацію окремих дошкільних, позашкільних закладів, спортивних шкіл

0 18

За результатами перевірки столичною прокуратурою виявлено численні порушення при передачі в користування приміщень та земельних ділянок навчальних закладів в діяльності органів виконавчої влади, їх підрозділів з питань освіти та комунальної власності, контролюючих органів.

Зокрема встановлено, що передані в користування приміщення та території навчальних закладів використовуються суб`єктами господарювання для здійснення підприємницької діяльності, не пов`язаної з роботою з дітьми.

Незважаючи на перевантаженість дитячих садочків міста, органи влади не вживають жодних заходів щодо прискорення передачі до комунальної власності відомчих дошкільних закладів.

На земельні ділянки, що перебувають не одне десятиріччя в користуванні навчальних закладів, органами земельних ресурсів не оформлюються відповідні правовстановлюючі документи, що в подальшому сприяє їх вилученню та відчуженню.

Прокуратурою столиці попереджено приватизацію окремих дошкільних, позашкільних закладів, спортивних шкіл.

Всього за результатами даної перевірки внесено 143 документи реагування, в тому числі з вимогою відшкодування заборгованості по орендній платі на загальну суму 2,5 млн. грн., опротестовано ряд рішень органів влади про передачу 107 суб`єктам приміщень навчальних закладів міста загальною площею 9480 м2, заявлено 10 позовів.

Теги:

прокуратура міста Києва

Залиште коментар