Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура шукатиме винних у нестачі хліба на Луганщині

0 45

Через нестачу хліба на Луганщині на початку березня прокуратура порушила кримінальну справу, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. Керівництво товариства «Коровай» звинувачується у безпідставній зупинці Свердловського хлібокомбінату 5-6 березня. Унаслідок чого два міста області – Ровеньки та Свердловськ, – не отримали хліба, що позбавило мешканців цих міст можливості купити найнеобхідніший продукт.

Виробництво хліба вдалося відновити лише 8 березня за втручання обласної прокуратури. Це зняло невдоволення городян.

Керівники товариства «Коровай» пояснюють зупинку Свердловського хлібокомбінату нібито браком борошна. Цей хлібокомбінат щодоби випікає понад 100 тонн так званого «соціального» хліба. За це він мав вчасно отримувати дешеве борошно, відшкодування відсотків за кредитами та інші пільги.

Хто конкретно із посадових осіб винен у відсутності хліба на Луганщині зараз розслідує прокуратура за матеріалами кримінальної справи.

Теги:

Кримінальна справа

Залиште коментар