Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура просить суд скасувати виправдальний вирок екс-меру Лівадії

0 16

Прокуратура просить Апеляційний суд Криму відмінити виправдувальний вирок Ялтинського міського суду відносно колишнього голови Лівадійської селищної ради Анатолія Мамикіна. Про це сказано в повідомленні прокуратури Криму. Наглядове відомство подало апеляційну скаргу до суду на цьому тижні.

“Підставою для оскарження вироку Ялтинського міського суду стала, на думку державного обвинувачення, невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи та неправильне застосування закону”, – сказано в повідомленні прокуратури.

Відомство вважає необгрунтованим виключення судом з обвинувачення епізоду про незаконне розпорядження землями Ялтинського гірсько-лісового заповідника і неправильну оцінку дій Мамикіна при укладенні договору оренди майна Лівадійського пляжу, тому наполягає на скасуванні вироку міськсуду і призначення адекватного покарання.

Як повідомлялося, прокуратура і міліція 3 жовтня 2010 затримали голову Лівадійської селищної ради за підозрою в незаконному виділенні землі на території заповідника у власність громадян.

Під час розслідування справи встановлено також епізод зловживання владою посадовою особою при укладанні договору оренди пляжу.

Центральний райсуд Сімферополя 13 жовтня заарештував Мамикіна.

Ялтинський міськсуд 30 березня звільнив екс-мера Лівадії з-під варти.

Суд вилучив епізод із заповідником, за епізодом з пляжем Мамикіна визнано винним, при цьому справу було перекваліфіковано зі зловживання службовим становищем на службову недбалість та припинено у зв’язку із закінченням строків притягнення до кримінальної відповідальності.

Суд також задовольнив цивільний позов за епізодом з пляжем і вирішив стягнути на користь Лівадійської селищної ради 272 тис. гривень.

Теги:

Мамикін А., вирок суду

Залиште коментар