Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура повернула через суди 65 об’єктів профспілок

0 16

Завдяки прокурорському втручанню суди постановили повернути у власність держави 65 об’єктів профспілок загальною вартістю понад 116 млн грн. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

«Зокрема, мова йде про санаторії «Місхор», «Орлине гніздо» в Криму, пансіонат «Шацькі озера», готелі «Світязь», «Лісова пісня» у Волинській області, турбазу «Лісовий берег» та санаторій «Тетерів» у Житомирській області і багато інших об’єктів», – зазначив Пшонка.

«Я направив листа до Кабінету міністрів з пропозицією визначити на законодавчому рівні форму власності таких об’єктів, створити нормативну базу для наведення порядку в цьому питанні», – додав генпрокурор.

Нагадаємо, перевірку ФПУ Генпрокуратура розпочала у травні минулого року. У ГПУ вважають, що федерація не мала права відчужувати майно, яке є державною власністю і перебуває у профспілок в управлінні. У ФПУ наголошували, що курорти і санаторії є їх власністю, і називали дії ГПУ втручанням у внутрішні справи федерації.

У листопаді 2011 року голова Федерації професійних спілок України Василь Хара заявив про свою відставку з цієї посади. Новим головою ФПУ став Юрій Кулик.

 

Теги:

ГПУ, ФПУ, відчуження майна

Залиште коментар