Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура порушила кримінальну справу стосовно кольшнього голови Харківської ОДА

0 9

Прокуратурою області проведено перевірку за зверненням  Харківської облдержадміністрації від 3 січня 2012 року щодо протиправних дій колишнього голови облдержадміністрації Арсена Авакова

при підписанні та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки одному з товариств з обмеженою відповідальністю.

За результатами перевірки прокуратурою області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб Харківської обласної державної адміністрації та Головного управління Держкомзему в Харківській області за фактом незаконного відчуження, упродовж 2009 року, земель державної власності загальною площею майже 55 гектарів вартістю понад 5,5 млн. грн. шляхом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службового підроблення за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Проведення досудового слідства у кримінальній справі доручено відділу з розслідування кримінальних справ про злочини, пов’язані з корупцією, прокуратури області та взято на контроль керівництвом прокуратури області.         

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар