Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура порушила кримінальну справу проти службовців Іллічівського морського торговельного порту за завдання збитків на 65 млн грн

0 19

Прокуратура Одеської області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб ДП “Іллічівський морський торговельний порт” за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою, службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), повідомляє пресс-служба Генеральної прокуратури України.

У ході досудового слідства встановлено, що службові особи порту, усупереч його інтересам, сплатили господарському товариству кошти за будівельні роботи на території Іллічівського морського торговельного порту, які не були виконані. Унаслідок таких дій державному підприємству завдано збитків у сумі 65 млн грн.

Теги:

Іллічівський морський торговельний порт

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар