Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура перекваліфікувала звинувачення Ігорю Діденку

0 10

Прокуратура, що представляє державне обвинувачення у кримінальній справі проти колишнього першого заступника голови “Нафтогазу” Ігоря Діденка, перекваліфікувала пред’явлене йому обвинувачення в зловживання службовим становищем. Про це повідомив захисник Ігор Степанов.

Представники прокурора в ході судового слідства дійшли висновку, що в діях Діденка немає складу злочину, передбаченого частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Тому прокуратура винесла постанову про перекваліфікацію обвинувачення на частину 2 статті 364 КК (зловживання владою або службовим становищем).

Зараз суд перебуває на стадії дослідження доказів у справі.

Частина 2 статті 191 КК передбачає позбавлення волі до 5 років з позбавленням права обіймати посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

У той же час частина 2 статті 364 КК передбачає позбавлення волі до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомлялося, Діденко був затриманий у липні 2010 року в рамках, порушеної проти нього кримінальної справи. Йому були пред’явлені обвинувачення в розтраті 11 млрд куб м газу компанії RosUkrEnergo.

Чергове засідання відбудеться 31 серпня о 14:00.

Теги:

Діденко Ігор, звинувачення

Залиште коментар