Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура оспорює виділення під забудову земельної ділянки “Масандри”

0 18

Прокуратура пред`явила позов до Господарського суду Криму про визнання недійсними рішень Ялтинської міської ради, якими державному виноробному підприємству «Лівадія», що входить в структуру національного виробничо-аграрного об`єднання «Масандра», припинено право користування земельною ділянкою площею 0,8 га на південному березі Криму. Позовні вимоги прокуратури мотивовані відсутністю у місцевої ради правових підстав для вилучення земельної ділянки і зміни її цільового призначення, зазначається у прес-релізі.

Рішення про передачу землі міськрада приймала в 2007 і 2008 роках, повідомила прес-служба прокуратури. За цим рішенням майже гектар землі сільськогосподарського призначення перейшло в користування комерційній структурі під житлову забудову.

Теги:

Ялтинська міська рада

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар