Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура оскаржить у суді порядок митного оформлення товарів у тарі

0 14

Міністерство охорони навколишнього природного середовища оприлюднило інформацію про оспорювання Генеральною прокуратурою України нормативно-правового акта Міністерства.

Йдеться, зокрема, про спільний Наказ Мінекономіки, Мінприроди і Держмитслужби від 30.07.2009 р. №789/414/709 «Про затвердження Порядку здійснення митного оформлення імпортних товарів у тарі та пакувальних матеріалах». Прокуратура звернулася до адміністративного суду з позовом про визнання цього наказу частково недійсним. Засідання у справі призначено в Окружному адмінсуді м. Києва на 15 грудня 2009 року.

Порядок було розроблено на виконання пунктів «в» і «п» ст. 17 Закону України «Про відходи» і Постанови КМУ від 26.07.2001 р. №915 «Про впровадження системи збору, заготівлі й утилізації відходів як вторинної сировини». На підставі останньої у порядку передбачене зазначення реквізитів договору на утилізацію тари, який може бути укладений лише з однією організацією, що надає такі послуги, — Державною компанією «Укрекокомресурси».

Залиште коментар