Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура оскаржила замалий вирок міліціонерам-садистам

0 12

08 травня 2012 року Бабушкінським районним судом м.Дніпропетровська за перевищення влади, вчинене групою осіб (ч.2 ст.28, ч.2 ст.365 Кримінального кодексу України) засуджено двох оперуповноважених одного з райвідділів міліції обласного центру.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, державний обвинувач орієнтував суд на покарання правоохоронцям у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати певні посади в органах державної влади строком на три роки, а також позбавлення їх спеціального звання. Проте суд призначив їм покарання – три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на три роки.

Зазначених осіб визнано винними у тому, що вони, з метою покращення показників з розкриття злочинів, 26 травня 2009 року протягом десяти годин застосовували до затриманого за підозрою у скоєнні крадіжки громадянина  психологічне та фізичне насильство, чим примусили його зізнатися у скоєнні зазначеного злочину. В результаті, останній отримав ушкодження середнього ступеню важкості – закритий перелом ребра, безліч синців та саден.

 Прокуратура Бабушкінського району не погодилась з позицією суду та 15 травня 2012 року подала апеляцію на відміну вищезазначеного вироку у в’язку з призначенням замалого покарання, яке не відповідає тяжкості скоєного злочину та особам засуджених.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар