Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура оскаржила рішення Київради із земельних питань

0 37

Як повідомляє прес-служба прокуратурою столиці заявлено позов до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради стосовно передачі ТОВ «Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців» земельних ділянок загальною площею 0,23 га для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями, приміщеннями соціальної сфери та підземним паркінгом на вул. Пирогова та вул. Богдана Хмельницького, 2/37 літ. «Б» у Шевченківському районі Києва.

У ході прокурорської перевірки встановлено, що зазначена земельна ділянка розташована в Центральному історичному ареалі столиці. Будівництво житлового будинку на ній може створити загрозу пошкодження або руйнування об’єктів культурної спадщини.

Ухвалою суду справу за позовом прокуратури уже призначено до розгляду.

Теги:

Прокуратура міста Києва

Залиште коментар