Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура оскаржує вирок

0 15

У прокуратурі наголошують, що крапку в резонансній справі ще не поставлено. Наразі йде касаційне оскарження вироку Апеляційного суду Запорізької області від 10 квітня цього року.

Нагадаємо, у жовтні 2010 Дмитра Рудя затримали за підозрою у скоєнні ДТП, унаслідок якого загинули три жінки. За свідченнями очевидців, Д.Рудь на джипі збив трьох жінок на пішохідному переході Набережної Перемоги у Дніпропетровську, після чого зник з місця події. Однак незабаром він був затриманий правоохоронцями.

Вироком Хортицького районного суду Запоріжжя від 2 грудня минулого року Д.Рудю призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки. На цей вирок 8 грудня прокуратура Запорізької області внесла апеляцію – у зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання тяжкості злочину та особі засудженого внаслідок м’якості. Окрім того, вирок по справі було оскаржено підсудним та його захисниками.

Вироком Апеляційного суду Запорізької області від 10 квітня цього року частково задоволено апеляцію прокурора, вирок Хортицького суду м.Запоріжжя скасовано та призначено Д.Рудю покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки.

До набрання вироком законної сили запобіжний захід Рудю – у вигляді застави – судом залишено без змін. У ГПУ запевняють, що після набрання вироком законної сили засудженого до позбавлення волі Д.Рудя буде направлено для відбування покарання до виправної установи Державної пенітенціарної служби України.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар