Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура не побачила зв’язку між діями міліції та смертю чорнобильця

0 11

Причинно-наслідковий зв’язок між діями працівників МВС, МНС і медиків і смертю донецького чорнобильця Геннадія Конопльова не виявлений. Про це на прес-конференції 8 грудня заявив прокурор Донецької області Володимир Вишинський.

Вишинський зазначив, що під час перевірки були опитані учасники протесту, працівники МВС, МНС і медики. “За відсутністю складу злочину 7 грудня слідчий відділ прийняв рішення про відмову в порушенні кримінальної справи”, – зазначив прокурор.

За словами Вишинського, на тілі Конопльова не виявлено слідів фізичного впливу, в організмі не виявлено слідів отруєння чадним газом. Також слідством встановлено, що, судячи з усього, Конопльов помер поза наметом.

“Судячи з тих записів (відеозапис демонтажу намету, зафіксована міліцією), Конопльова у наметі не було. Причиною смерті стала недостатність коронарного кровообігу з ішемічними ушкодженнями міокарда, яка розвинулася на тлі наявної у Конопльова хронічної ішемічної хвороби”, – підкреслив Вишинський.

Водночас рішення про демонтаж намету працівниками МНС прокуратура вважає правомірним.

Як відомо, 27 листопада в Донецьку був демонтований намет чорнобильців, які з 14 листопада проводили голодування біля будівлі облуправління Пенсійного фонду. Під час знесення намету помер один із протестуючих, 70-річний Геннадій Конопльов.

Теги:

соціальні виплати, соціальні протести, МНС, МВС, прокуратура Донецької області

Залиште коментар