Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура не дозволила приватизувати курган

0 13

Згідно з обвинувальним висновком у цій справі колишній начальник Кагарлицького районного відділу земельних ресурсів незаконно підписав державний акт на право власності на земельну ділянку, на якій знаходився курган. Як встановило слідство, курган занесений до Державного реєстру пам’яток археології Київської області під № 931 і розміщений на землях історико-культурного призначення. Відповідно, згідно з діючим законодавством він перебуває під охороною держави.

Незаконні дії обвинуваченого не лише спричинили тяжкі наслідки матеріального характеру, адже за оцінками експертів вартість кургану склала більше 1,1 млн.грн., але й завдали значної шкоди історичній та культурній спадщині народу України. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Обвинувачення пред’явлено за ч.2 ст.364 КК України, (зловживання владою або службовим становищем). Санкція інкримінованої статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.

Справу направлено до Кагарлицького районного суду для розгляду по суті. Обвинуваченому обраний запобіжний захід – підписка про невиїзд.

На стадії досудового слідства незаконний акт на право власності на земельну ділянку, на якій знаходився курган, скасований. Пам’ятку археології повернуто у державну власність.

Теги:

ГПУ, незаконна приватизація землі

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар