Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура назвала найбільший та найменший виявлені хабарі у Криму в 2010 році

0 12

Органи прокуратури в 2010 році в Криму розслідували і направили до суду з обвинувальним висновком 59 кримінальних справ за фактами здирництва і отримання незаконних винагород – під слідством опинилися 73 людини. Про це повідомила прес-служба наглядового відомства.

Зокрема, попалися на хабарах 11 працівників органів внутрішніх справ, по 9 співробітників податкових і природоохоронних органів, 5 працівників МНС, по двоє співробітників СЕС і установ кримінально-виконавчої системи, троє керівників садівничих кооперативів і двоє сільських голів. Вартість їхніх ”послуг” в цілому склала 57,8 тис. доларів і 351,6 тис. гривень.

”Найбільші хабарі в Криму брали за землю. ”Рекордсменами” виявилися голова сільради і голова садівничого товариства в Ленінському районі, які одержали найбільший хабар в гривнах – 152,5 тис. гривень за виділення п`яти земельних ділянок; і голова садівничого кооперативу в Сакському районі, яка одержала найбільший хабар у доларах – 20 тис. доларів і ще 79 тис. гривень за виділення земельних ділянок в кооперативі та приватизацію їх по спрощеній схемі. Їхня провина підтверджена судом”, – наголошується в прес-релізі.

На найменших хабарах ”погоріли” співробітник медичного об`єднання, що отримав 420 гривень за внесення недостовірних даних до медкнижки, і працівник учбового закладу – 500 гривень за погашення академічної заборгованості.

Теги:

прокуратура АР Крим, хабарництво

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар