Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура наведе лад з арештами. До весни

0 13

Генеральна прокуратура має намір проконтролювати перегляд арештів через декриміналізацію економічних злочинів до березня 2012 року. Про це на розширеному засіданні колегії Генпрокуратури сказав генеральний прокурор Віктор Пшонка.

Він повідомив, що доручив обласним прокуратурам проконтролювати перегляд законності утримування затриманих за декриміналізованими статтями.

Зі слів Пшонки, Генпрокуратура має намір взяти під свій контроль всі арешти осіб, які скоїли нетяжкі злочини.

Генпрокурор також підкреслив, що вся відповідальність з нагляду за законністю та умовами утримування громадян у слідчих ізоляторах покладається безпосередньо на керівників обласних органів прокуратури.

Він також повідомив, що підписав наказ про реформування управління зі здійснення нагляду за діяльністю Державної пенітенціарної служби, відповідно до якого, нагляд за СІЗО в регіонах будуть здійснювати місцеві прокуратури.

При цьому присутній на колегії прокурор Києва Анатолій Мельник повідомив, що зараз в Лук’янівському слідчому ізоляторі не вистачає місць для близько 150 осіб, додавши, що після набрання чинності законом про декриміналізацію з-під арешту було звільнено майже 15 осіб.

Як повідомлялось, 15 листопада Верховна Рада декриміналізувала низку економічних злочинів і злочинів у господарській сфері. Водночас парламент відхилив виправлення до проекту закону, що припускало декриміналізацію перевищення влади або службових повноважень. 13 грудня Президент Віктор Янукович схвалив цей закон.

Теги:

ГПУ, декриміналізація економічних злочинів

Залиште коментар