Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура направила до суду справу про торгівлю зброєю міліціонерами. Уже на Харківщині

0 17

Як повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області, Слідчим відділом завершено провадженням кримінальну справу за обвинуваченням працівників Комінтернівського райвідділу Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області за кількома статтями Кримінального кодексу України.

У ході досудового слідства встановлено, що з січня по вересень 2011 року один із працівників цього райвідділу викрав і привласнив з кімнати для зберігання зброї 22 найменування зброї, які в подальшому збув за винагороду працівникам правоохоронних органів.

Крім того, у серпні-вересні 2011 року він, діючи в групі зі своїм колегою, попросив останнього викрасти з кімнати зберігання зброї райвідділу пістолет ПМ, який останній незаконно збув дільничному інспектору міліції даного райвідділу за винагороду.

Зазначені працівники обвинувачуються за ч.2 ст.191, ч.2 ст.262, ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України.

Встановлено також, що керівник цього райвідділу неналежним чином поставився до виконання покладених на нього обов’язків з організації зберігання, обліку та контролю за озброєнням, у зв’язку з чим його підлеглі здійснили викрадення озброєння, що створило реальну загрозу життю та здоров`ю громадян. Посадовець обвинувачується за ч.2 ст.367 КК України.

2 грудня у кримінальній справі затверджено обвинувальний висновок та її скеровано до суду.

Теги:

незаконний продаж зброї, МВС України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар