Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура міста Києва порахувала хабарі

0 17

Органами прокуратури міста Києва впродовж 2010 року направлено до суду 148 справ про хабарництво відносно 164 осіб, з яких 128 справ стосовно 142 осіб за фактами одержання хабара. Загальна сума хабарів у цих справах становить понад 7,8 млн. грн.

Крім того, як повідомляє прес-служба київської прокуратури, у минулому році органами прокуратури столиці подані до суду 105 кримінальних справ про злочини з ознаками корупції відносно 126 осіб, серед яких: три депутати обласного та місцевого рівнів, сімнадцять працівників органів центральної виконавчої влади та аналогічна кількість працівників обласних і районних державних адміністрацій, тридцять шість працівників органів внутрішніх справ, чотирнадцять податківців, чотири працівника державної митної служби України та два працівника судової гілки влади.

Теги:

прокуратура міста Києва

Залиште коментар