Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура м.Києва опротестувала введення платної телефонної лінії “Call-центру” при КМДА

0 24
КИЇВ, 2 березня. /УКРІНФОРМ/. Прокуратура м.Києва опротестувала введення платної лінії телефонного зв’язку “Call-центру” при Київській міській державній адміністрації. Про це УКРІНФОРМу повідомила прес-секретар столичного прокурора Мирослава Мушка.

Запровадженням з лютого 2009 р. платної телефонної лінії у “Сall-центрі” за номером 89001025000 КМДА порушує конституційні права громадян, заявила М.Мушка.

Крім того, пояснила прес-секретар, дане рішення порушує також вимоги ст.21 закону України “Про звернення громадян”, якими визначено, що “органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об’єднання громадян і посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати”.

Прокуратура столиці у своєму протесті вимагає припинити діяльність платної телефонної лінії “Call-центру” при КМДА і розглядати звернення відповідно до чинного законодавства.

Інформаційно-довідкову службу “Call-центр” при КМДА було створено у липні 2006 року для безоплатних повідомлень про аварійну ситуацію, житлово-комунальні проблеми, бездіяльність посадовців тощо.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар