Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура м. Києва порушила 7 кримінальних справ за неналежне утримання прибудинкових територій.

0 72
Прокуратура м. Києва порушила 7 кримінальних справ за неналежне утримання прибудинкових територій, повідомляє прес-служба прокуратури столиці.
Усі випадки порушення кримінальних справ пов’язані із травмуванням громадян, загрозою для їхнього життя і здоров’я.
Зважаючи на тривале невжиття заходів щодо усунення наслідків снігопаду, зокрема, на несвоєчасне виконання робіт комунальних підприємств столиці, що призвело до утруднення пересування біля будинків, травмування людей (зі смертельним випадком), збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, утворення заторів, пошкодження електромереж тощо, прокуратура столиці організувала перевірку щодо додержання райдержадміністраціями столиці законодавства у сфері благоустрою та утримання автомобільних доріг і вулиць.
Також органами прокуратури міста Києва усім головам райдержадміністрацій внесено подання та приписи з вимогою негайно привести вулично-шляхові мережі до належного стану. Винесено 8 постанов про порушення дисциплінарних проваджень відносно службових осіб комунальних підприємств.
Крім того, у прокуратурі столиці відбулася нарада за участю Контрольно-ревізійного управління (КРУ) в м. Києві, на якій вирішено перевірити, як житлово-експлуатаційні організації міста використовують кошти, виділені на ліквідацію стихійних наслідків.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар