Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Києва завела справу на екс-голову правління «Надра банка»

0 19

Прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу щодо колишнього голови правління ВАТ КБ «Надра». Про це «proUA» повідомила прес-служба прокуратури Києва.

Під час досудового слідства порушена кримінальна справа щодо колишнього голови правління ВАТ КБ «Надра» за ст. 191 ч. 5 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі за попередньою змовою групою осіб).

Враховуючи, що колишній голова правління переховується від слідства його оголошено в розшук. За поданням прокуратури міста Києва судом надано дозвіл на затримання цієї особи та доставку до суду для вирішення питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

На даний час досудове слідство у кримінальній справі триває.

Джерело:

proUA

Залиште коментар