Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Києва повернула до бюджету понад 61 млн грн

0 12

Органами прокуратури міста Києва застосовано представницькі повноваження на захист інтересів держави щодо відшкодування НАК “Нафтогаз України” заборгованості за поставлений природний газ. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури м. Києва.

Так, прокуратурою Дніпровського району столиці до Господарського суду м. Києва було заявлено позови в інтересах держави в особі ДП “Газ України” НАК “Нафтогаз України” про стягнення із ЗАТ “Екостандарт” заборгованості у сумі понад 65,7 млн грн за поставлений природний газ для надання послуг з опалення та гарячого водопостачання.

Рішеннями Господарського суду м. Києва від 11.05.11 та 02.06.11 вказані позови задоволено, та у серпні боржником НАК “Нафтогаз України” уже сплачено понад 61,7 млн грн.

Теги:

Прокуратура Києва, стягнення заборгованності

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар