Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Києва повернула до бюджету понад 61 млн грн

12

Органами прокуратури міста Києва застосовано представницькі повноваження на захист інтересів держави щодо відшкодування НАК “Нафтогаз України” заборгованості за поставлений природний газ. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури м. Києва.

Так, прокуратурою Дніпровського району столиці до Господарського суду м. Києва було заявлено позови в інтересах держави в особі ДП “Газ України” НАК “Нафтогаз України” про стягнення із ЗАТ “Екостандарт” заборгованості у сумі понад 65,7 млн грн за поставлений природний газ для надання послуг з опалення та гарячого водопостачання.

Рішеннями Господарського суду м. Києва від 11.05.11 та 02.06.11 вказані позови задоволено, та у серпні боржником НАК “Нафтогаз України” уже сплачено понад 61,7 млн грн.

Теги:

Прокуратура Києва, стягнення заборгованності

Джерело:

РБК-Україна

Комментарии