Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом зіткнень на День Незалежності

0 20

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом зіткнень між правоохоронцями та представниками ряду політпартій, об’єднань і організацій, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

“У Києві 24 серпня 2011 року сталися сутички між правоохоронцями та представниками ряду політичних партій, об’єднань та організацій. Не зважаючи на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва про заборону проведення впродовж доби у центральній частині столиці зборів, мітингів, походів, демонстрацій, учасники політичних акцій намагалися прорватися крізь кордони міліції по вулиці Володимирській, ігноруючи вимоги правоохоронців зупинитися. В результаті чинення опору мітингувальники завдали тілесних ушкоджень шістьом працівникам міліції”, – йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури міста.

За даним фактом слідчим відділом ГУ МВС України в м. Києві порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, яка виразилися в опорі представникам влади, які виконували обов’язки з охорони громадського порядку, з нанесенням їм тілесних ушкоджень та пошкодження майна).

Теги:

прокуратура Києва

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар