Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Криму відпустила на свободу затриманого за хабар мера Сімеїзу

22

Слідче управління Прокуратури Криму відпустило на свободу раніше затриманого селищного голову Сімеїзу Кирила Костенка.

Як повідомляє Новий регион, міліція не передала в наглядове відомство матеріали, які доводять вину Костенка. А затриманий у справі разом із ним депутат Сімеїзької селищної ради Тимур Шемшедінов взяв усю провину на себе.

Фаїна Дерменджи, яка й заявила про вимагання у неї хабара Кирилом Костенком, повідомила, що напередодні суддя весь день провів у дорадчій кімнаті, так і не зважившись відпустити Костенка.

“Засідання переносили кілька разів, у результаті призначили на 12 серпня. Але о 5 годині вечора 11 серпня прокуратура Криму відпустила Кирила Костенка. Що ними рухало? Слідчий прокуратури Корецький (Андрій Корецький, начальник відділу слідчого управління Прокуратури Криму, – ред.), Почувши мій голос, спочатку відмовився говорити. Потім повідомив, що матеріали, які я віддавала в міліцію на легалізацію, у прокуратуру не надходили. З достовірного джерела мені стало відомо, що начальник главку Рєзніков (Сергій Рєзніков, начальник ГУ МВС у Криму, – ред. ) зареєстрував матеріали на легалізацію, але не підписав. І ці документи – аудіо-, відеозйомка Костенка у прокуратуру просто не потрапили”, – зазначила Дерменджи.

Нагадаємо, що 5 серпня Центральний районний суд Сімферополя продовжив затримання селищного голови Сімеїзу Кирила Костенко на 5 діб, збільшивши до 15 днів загальний термін його перебування в ізоляторі тимчасового утримання до обрання запобіжного заходу.

29 липня стало відомо, що співробітники правоохоронних органів затримали мера селища Сімеїз Кирила Костенка і депутата Симеїзької селищної ради за підозрою в отриманні 400 тис. грн. хабара за вирішення земельного питання.

Теги:

хабарництво, Костенко Кирило

Джерело:

Кореспондент

Комментарии