Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Криму відпустила на свободу затриманого за хабар мера Сімеїзу

0 22

Слідче управління Прокуратури Криму відпустило на свободу раніше затриманого селищного голову Сімеїзу Кирила Костенка.

Як повідомляє Новий регион, міліція не передала в наглядове відомство матеріали, які доводять вину Костенка. А затриманий у справі разом із ним депутат Сімеїзької селищної ради Тимур Шемшедінов взяв усю провину на себе.

Фаїна Дерменджи, яка й заявила про вимагання у неї хабара Кирилом Костенком, повідомила, що напередодні суддя весь день провів у дорадчій кімнаті, так і не зважившись відпустити Костенка.

“Засідання переносили кілька разів, у результаті призначили на 12 серпня. Але о 5 годині вечора 11 серпня прокуратура Криму відпустила Кирила Костенка. Що ними рухало? Слідчий прокуратури Корецький (Андрій Корецький, начальник відділу слідчого управління Прокуратури Криму, – ред.), Почувши мій голос, спочатку відмовився говорити. Потім повідомив, що матеріали, які я віддавала в міліцію на легалізацію, у прокуратуру не надходили. З достовірного джерела мені стало відомо, що начальник главку Рєзніков (Сергій Рєзніков, начальник ГУ МВС у Криму, – ред. ) зареєстрував матеріали на легалізацію, але не підписав. І ці документи – аудіо-, відеозйомка Костенка у прокуратуру просто не потрапили”, – зазначила Дерменджи.

Нагадаємо, що 5 серпня Центральний районний суд Сімферополя продовжив затримання селищного голови Сімеїзу Кирила Костенко на 5 діб, збільшивши до 15 днів загальний термін його перебування в ізоляторі тимчасового утримання до обрання запобіжного заходу.

29 липня стало відомо, що співробітники правоохоронних органів затримали мера селища Сімеїз Кирила Костенка і депутата Симеїзької селищної ради за підозрою в отриманні 400 тис. грн. хабара за вирішення земельного питання.

Теги:

хабарництво, Костенко Кирило

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар