Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Івано-Франківської обл. порушила кримінальну справу за фактом привласнення та розтрати 21 млн грн бюджетних коштів

0 24

Прокуратурою Івано-Франківської області порушено кримінальну справу за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів у особливо великих розмірах, виділених з резервного фонду Державного бюджету України на виконання програми “Калуш – зона надзвичайної екологічної ситуації” для виконання робіт з консервації Домбровського кар’єру. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Установлено, що з резервного фонду Державного бюджету України у минулому році було виділено 100 млн грн на виконання даної програми, з яких 50,999 млн грн для виконання робіт з консервації Домбровського кар’єру. Одне з товариств, яке виконувало зазначені роботи, незаконно перерахувало понад 21 млн грн на рахунок іншого підприємства, яке має ознаки фіктивності, за нібито виконання робіт з консервації Домбровського кар’єру, хоча фактично вказані роботи це підприємство не виконувало.

Кримінальну справу порушено за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Теги:

розкрадання бюджетних коштів

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар