Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура готується до пляжного сезону

0 13

ГПУ забезпечила вільний доступ на 33 пляжу площею 13,5 га на узбережжі Азовського і Чорного морів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Прокурорами регіонів проведено перевірки додержання вимог законодавства при наданні та використанні земель уздовж узбережжя Азовського і Чорного морів. Для з’ясування необхідних обставин, об’єктивної оцінки ситуації та оперативного дієвого реагування на виявлені порушення закону створені робочі групи для виїздів на місця. До перевірок залучені фахівці органів державного нагляду і контролю.

Перші результати роботи прокурорів свідчать про численні порушення в цій сфері. Минулого тижня органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування внесені 94 подання з вимогою про усунення порушень законів, на виконання яких демонтовано 157 будівель загальною площею 3 тис. кв. м, незаконно були розміщені в пляжних зонах морів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар