Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Донецька захистила гуманітарну гімназію

0 9

Прокуратурою міста Донецьк опротестовано наказ Управління освіти Донецької міськради про «Про планові показники наповнюваності класів та набору до перших, десятих класів на 2011-2012 навчальний рік», згідно з яким набір учнів до 5, 10 класів Донецької класичної гуманітарної гімназії не був запланований.

«Проведено перевірку доводів, викладених у колективному зверненні батьків, яким відмовлено у прийнятті заяв на участь їх дітей у наборі до 5 та 10 класів Донецької класичної гуманітарної гімназії. У заяві йшлося про те, що своїми діями посадові особи Управління освіти Донецької міськради порушують права батьків на вибір загальноосвітнього навчального закладу та права їх дітей на освіту.

Було встановлено, що наказ дійсно видано у порушення вимог чинного законодавства, й він суттєво порушує права учнів та їх батьків. Тому за вимогою прокуратури міста Донецька наказ було скасовано. Прийом документів до 5 та 10 класів гімназії відновлено, та можна сказати з впевненістю, що першого вересня діти цього навчального закладу сядуть за парти», – повідомив перший заступник прокурора міста Донецьк Олег Сюсяйло.

О. Сюсяйло також зауважив, що прокуратура й надалі буде неодмінно перевіряти заяви про порушення вимог конституційних прав громадян на освіту, та, за наявності підстав, скасовувати будь-які незаконні рішення.

Теги:

прокуратура Донецької області, право на освіту

Залиште коментар