Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура арештувала майна співробітників банку «Надра» на 500 млн грн

0 23

Прокуратура Києва арештувала майно службових осіб ВАТ КБ «Надра» на суму понад 500 млн. грн. Про це «proUA» повідомили в прес-службі прокуратури.

«На даний час у провадженні Прокуратури міста Києва перебуває 7 кримінальних справ цієї категорії. Зокрема, і справа, порушена відносно службових осіб ВАТ КБ «Надра», у якій на майно обвинувачених та на майно осіб, котрі відповідно до Закону несуть матеріальну відповідальність за дії обвинувачених, накладено арешт на суму понад 500 млн. грн.», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в прес-службі зазначили, що загалом, впродовж 2009 року органами прокуратури столиці порушено 44 кримінальні справи, з яких 35 вже скеровано до суду. У вказаних справах накладено арешт на майно обвинувачених на суму майже 4 млн. грн.

Серед направлених до суду найбільше кримінальних справ відносно керівників підприємств, які обвинувачуються у підробленні документів задля отримання банківських кредитів.

Так, в Дарницькому районному суді міста Києва розглядається кримінальна справа, порушена стосовно директора одного з підприємств, котрий, умисно приховуючи справжнє фінансове становище, підробив документи платоспроможності товариства та отримав цільовий кредит у банку «Укрпромбанк» на суму понад 1 млн. грн. Гроші підприємець використав на власні потреби.

Також, порушено чимало кримінальних справ щодо банківських працівників, які, використовуючи своє службове становище, сприяють у незаконному отриманні кредитів.

Так, на розгляд суду скеровано кримінальну справу щодо головного спеціаліста по кредитуванню одного з відділень філії «Розрахунковий центр» ЗАТ КБ «Приватбанк» за сприяння в незаконному отриманні кредитів на загальну суму 1 млн. 150 тис. грн. (ч. 2 ст. 364 КК України). На зазначену суму накладено арешт.

Джерело:

proUA

Залиште коментар