Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура арештувала майна співробітників банку «Надра» на 500 млн грн

10

Прокуратура Києва арештувала майно службових осіб ВАТ КБ «Надра» на суму понад 500 млн. грн. Про це «proUA» повідомили в прес-службі прокуратури.

«На даний час у провадженні Прокуратури міста Києва перебуває 7 кримінальних справ цієї категорії. Зокрема, і справа, порушена відносно службових осіб ВАТ КБ «Надра», у якій на майно обвинувачених та на майно осіб, котрі відповідно до Закону несуть матеріальну відповідальність за дії обвинувачених, накладено арешт на суму понад 500 млн. грн.», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в прес-службі зазначили, що загалом, впродовж 2009 року органами прокуратури столиці порушено 44 кримінальні справи, з яких 35 вже скеровано до суду. У вказаних справах накладено арешт на майно обвинувачених на суму майже 4 млн. грн.

Серед направлених до суду найбільше кримінальних справ відносно керівників підприємств, які обвинувачуються у підробленні документів задля отримання банківських кредитів.

Так, в Дарницькому районному суді міста Києва розглядається кримінальна справа, порушена стосовно директора одного з підприємств, котрий, умисно приховуючи справжнє фінансове становище, підробив документи платоспроможності товариства та отримав цільовий кредит у банку «Укрпромбанк» на суму понад 1 млн. грн. Гроші підприємець використав на власні потреби.

Також, порушено чимало кримінальних справ щодо банківських працівників, які, використовуючи своє службове становище, сприяють у незаконному отриманні кредитів.

Так, на розгляд суду скеровано кримінальну справу щодо головного спеціаліста по кредитуванню одного з відділень філії «Розрахунковий центр» ЗАТ КБ «Приватбанк» за сприяння в незаконному отриманні кредитів на загальну суму 1 млн. 150 тис. грн. (ч. 2 ст. 364 КК України). На зазначену суму накладено арешт.

Джерело:

proUA

Комментарии