Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура закрила 35 справ проти активістів Майдану

0 33

Прокуратура Києва закрила 35 кримінальних проваджень щодо подій, пов’язаних із масовими акціями протесту у листопаді-грудні 2013 року, повідомила прес-служба київської прокуратури.

Кримінальні провадження закрито в рамках закону “Про внесення змін до закону України про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зборів”, який парламент ухвалив 16 січня.

“В даний час процесуальними керівниками прийнято рішення про закриття 35 кримінальних проваджень, розпочатих у період з 21 листопада 2013 року по 26 грудня 2013 року включно. Крім того, прокуратура забезпечила виконання норм цього закону у судах шляхом направлення відповідних клопотань у ще 12 кримінальних процесах”, – зазначила керівник прес-служби прокуратури Києва Яна Соболевська.

Вона також підкреслила, що друга норма закону передбачає звільнення від кримінальної відповідальності осіб, підозрюваних або вже засуджених за злочини, пов’язані з акціями протесту у період, визначений законом.

“Тому за участі прокурорів у суді трьох підозрюваних вже було звільнено від кримінальної відповідальності. Крім того, органами прокуратури Києва направлено на розгляд суду клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності і покарання ще 18 осіб. Клопотання щодо двох з них сьогодні планується розглянути в Шевченківському райсуді”, – зазначила керівник прес-служби.

Прийнятий Верховною Радою 16 січня закон про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій під час проведення мирних зборів, дозволяє звільнити всіх учасників мирних акцій, затриманих в листопаді і грудні 2013 року. Дія закону поширюється і на правоохоронців. За матеріалами:

Залиште коментар