Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура допитала суддю, який випустив Лозінського

0 24

Заступник генерального прокурора Олексій Баганець заявив, що слідчі допитали суддю, який випустив на свободу Віктора Лозінського. Зараз, за його словами, готуються допитати медиків і експертів, на підставі експертизи яких відпустили ув’язненого.

Пан Баганець також розповів, що слідству відомі ще два випадки, “коли цей самий суддя звільняв від відбування покарання засуджених за скоєння умисних вбивств”. “Готується повідомлення про підозру”, – сказав він.

Перший заступник генпрокурора Микола Голомша додав, що протягом останніх місяців суди відпустили понад 300 осіб. Зараз прокуратура аналізує ті рішення, бо “надходять сигнали, що серед них є засуджені за тяжкі злочини”.

11 червня колишнього депутата парламенту Віктора Лозінського, засудженого за умисне вбивство, звільнили з ув’язнення за станом здоров’я. Наступного дня його етапували назад до Бориспільської виправної колонії. Проти посадовців колонії, а також судді, який ухвалив рішення про звільнення пана Лозінського, порушили справи.

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар