Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура Донеччини розслідує факт співпраці правоохоронця з терористами “ДНР”

0 17

Слідчим відділом прокуратури Донецької області проводиться розслідування за ч. 2 ст. 256 Кримінального кодексу України (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності). Встановлено, що співробітник органів прокуратури Донецької області здійснював злочинні зв’язки з терористами так званої “Донецької народної республіки”, повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області. На даний час його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Працівнику прокуратури повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 256 ККУ. Слідчі прокуратури встановлюють обставини злочину та відпрацьовують першочергові слідчі дії. Хід досудового розслідування знаходиться на особистому контролі прокурора Донецької області.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар