Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Програмні РРО від ДПС будуть надаватися і обслуговуватися безкоштовно

0 0

Після опублікування Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» від 20.09.2019 р. № 128-IX, лунають запитання щодо доступності та вартості програмного рішення для РРО, яке має розробити ДПС.

ДПС пояснює: відповідно до закону «Контролюючий орган забезпечує безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання».

Йдеться про повнофункціональне рішення, яке будь-який продавець зможе завантажити з сайту податкового органу, встановити на свій власний «гаджет»”, перетворивши його таким чином у касовий апарат.

Використання цього загальнодоступного рішення буде безкоштовним для платника, без плати за обслуговування чи «прихованих платежів». У той же час суб’єкти господарювання можуть скористатися програмними рішеннями й інших розробників, або розробити власне програмне забезпечення.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2801941-podatkova-rozrobila-risenna-dla-bezkostovnogo-vikoristanna-rro-pidpriemcami.html

Залиште коментар