Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прогноз дня: ВСУ очолить регіонал

0 20

На вчорашньому засіданні ВККСУ серед інших рекомендацій щодо переведення судів, було прийнято рішення перевести Леоніда Фесенка, суддю ВССУ на посаду судді ВСУ.

У зв’язку з досягненням нинішнім головою Верховного суду Петром Пилипчуком пенсійного віку пленуму ВСУ належить провести позачергові вибори голови, йдеться в статті КоммерсантЪ-Украина. Газета зазначає, що його бажання змінити місце роботи пов’язане з наміром очолити ВСУ.

Як відомо, з грудня минулого року Верховний суд очолює Петро Пилипчук. Проте вже при його обранні було очевидно, що він буде займати цю посаду менше року, оскільки 13 жовтня цього року Пилипчуку виповниться 65 років, і він досягне граничного віку перебування на посаді судді. Таким чином, пише видання, через півтора місяці посада голови ВСУ буде вакантною, і будуть оголошені вибори.

Газета також зазначає, що Фесенко швидше за все очолить ВСУ на безальтернативній основі. За її інформацією, з приходом Фесенка в ВСУ суду будуть повернуті повноваження, яких він позбавився внаслідок судової реформи. Відновлення цих повноважень має намір домагатися сам Фесенко: “Безумовно, якщо я стану головою Верховного суду, це буде нашим першочерговим завданням – повернути всі повноваження Верховному суду. Верховний суд повинен мати повноваження, якими він завжди і володів, – це не моє бажання, просто так повинно бути в будь-якій цивілізованій країні “.

Теги:

Фесенко Леонід, ВСУ, Пилипчук Петро

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар