Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проект виборчого кодексу подадуть до Ради в листопаді

0 12

Робоча група Верховної Ради з підготовки проекту Виборчого кодексу має намір подати його варіант на розгляд парламенту в листопаді.

Про це повідомив голова цієї групи, депутат Ради від фракції Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» Юрій Ключковський.

«Ми повинні в листопаді подати Верховній Раді варіант», – сказав він.

При цьому Ключковський відзначив, що швидше за все законопроект буде поданий на розгляд парламенту не на початку місяця, а всередині або вкінці.

Описуючи напрацювання групи, парламентарій відзначив, що нею оброблена велика кількість матеріалів, що стосуються видів виборчих систем, складання списків виборців, формування виборчих комісій, способів голосування.

«Зараз ведеться робота з приводу розділу, який стосується діяльності засобів масової інформації про агітацію, і почалася робота над написанням тексту (кодексу)», – сказав він.

При цьому він відзначив, що вже напрацьовані 2 невеликих проміжних законопроекти, один з яких стосується створення постійних виборчих ділянок, а другий – попередньої підготовки членів виборчих комісій.

Ключковський сказав, що група розраховує на ухвалення парламентом цих законопроектів до того, як буде створений Виборчий кодекс, а потім вони будуть включені в нього.

Як повідомлялося, заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявляє, що в Раді з весни працює група з підготовки проекту Виборчого кодексу.

У лютому депутат Ради, член фракції НУНС Юрій Ключковський прогнозував розгляд парламентом проекту Виборчого кодексу в грудні 2008 року у разі ефективної роботи парламентаріїв над його створенням.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар