Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проект щодо ефективності судової влади завершив свою роботу в Україні

0 13

В Україні завершила свою роботу одна зі спільних програм Європейського Союзу і Ради Європи «Прозорість та ефективність судової системи України» TEJSU (далі – Програма), повідомляє прес-служба ВССУ.

Цю програму започатковано в Україні в 2008 році. У її рамках вирішувалися питання автоматизації документообігу в судах, вимірювання навантаження суддів, створення єдиного професійного об’єднання адвокатів, доступу до правової допомоги, використання альтернатив судовому врегулюванню спорів, а також процедури та засобів забезпечення відповідності законодавства європейським стандартам.

У зв’язку із завершенням цієї Програми у Києві відбулася заключна конференція. Учасники мали змогу обмінятися досвідом, отриманим упродовж усієї діяльності цього проекту. У форумі взяли участь відомі науковці, представники органів судової влади України, органів суддівського самоврядування, вищих навчальних закладів України, міжнародних організацій, експерти Ради Європи.

Висловив вдячність за плідну співпрацю між Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі – ВССУ) і Програмою Заступник Голови ВССУ Михайло Вільгушинський. Він запевнив, що у ВССУ високо оцінюють роботу цього проекту, спрямовану на формування незалежної, професійної судової влади. Михайло Вільгушинський наголосив на важливості проведення заходів, які проводилися за підтримки Програми і в яких, зокрема, брали участь представники ВССУ.

 Крім того, за підтримки Програми Вища кваліфікаційна комісія суддів України провела сесії для суддів-тренерів, які у подальшому залучатимуться до навчального процесу, ініційованого Національною школою суддів України, з методології тлумачення актів законодавства.

Теги:

судова влада, прозорість судової системи, ВССУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар