Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проект Податкового кодексу передбачає зміни бухгалтерської та податкової звітності, – С.Тігіпко.

0 20
Проект Податкового кодексу передбачає зміни бухгалтерської та податкової звітності. Про це під час прес-конференції заявив віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами С.Тігіпка, до реформування систем бухгалтерської звітності будуть залучатися німецькі експерти. Також, за його словами, проект документа може включити в себе зменшення податку на прибуток підприємств.
“Будемо йти на те, щоб стимулювати інвестиції у виробництво, у витратну частину віднести ці інвестиції і за рахунок того будуть зменшуватися й податки, в першу чергу, податок на прибуток. Зараз тільки почали таку роботу”, – заявив С.Тігіпко.
За словами С.Тігіпка, наступного тижня йому мають підготувати свої пропозиції експерти, які беруть участь у розробці Податкового кодексу.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар