Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Продукти ABBYY рекомендовані Міністерством освіти

13

Продукти ABBYY рекомендовані Міністерством освіти

Електронні словники ABBYY Lingvo та система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader одержали схвалення Міністерства освіти і науки України. Гриф «Рекомендоване для використання у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів» було надано в результаті ретельної експертизи цього програмного забезпечення науково-методичними комісіями МОН України.

Система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader та електронні словники ABBYY Lingvo давно мають велику популярність у навчальних закладах України. Останні кілька років програмними продуктами ABBYY у рамках програми комп’ютеризації оснащуються комп’ютерні  класи шкіл України. «Ми пишаємось схваленням наших продуктів і впевнені, що вони стануть гарними помічниками як студентам, школярам, так і викладачам, науковим співробітникам освітних і наукових закладів», – коментує Генеральний директор компанії «ABBYY Україна» Віталій Тищенко.

Система розпізнавання ABBYY FineReader використовується викладачами для підготовки навчальних материалів на основі паперових джерел, а також статей у форматі PDF. Як викладачі, так і учні за допомогою цієї програми можуть розпізнавати статті та інші паперові матеріали і зберігати на комп’ютері такі добірки з можливістю редагувати тексти та миттєво їх знаходити. ABBYY FineReader допомогає учбовим закладам створювати електронні архіви, бібліотеки, каталоги. Головними перевагами програми для цих користувачів є точність розпізнавання, повноцінна підтримка української мови, збереження структури та оформлення документів, простота й зручність інтерфейсу.

Електронний словник ABBYY Lingvoце ефективний спосіб вивчення іноземних мов у школах і ВУЗах України. Крім 154 сучасних словників для 12 мов, у тому числі тематичних і тлумачних, програма містить спеціальний додаток для поповнення словникового запасу ABBYY Lingvo Tutor, який допомогає запам’ятовувати нові слова. У тематичних словниках можна знайти точний переклад спеціалізованих термінів із галузі науки і техніки, біології, хімії, медицини, економіки, менеджменту, фінансів, юриспруденції та ін.

Комментарии