Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Продукти ABBYY рекомендовані Міністерством освіти

0 46

Продукти ABBYY рекомендовані Міністерством освіти

Електронні словники ABBYY Lingvo та система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader одержали схвалення Міністерства освіти і науки України. Гриф «Рекомендоване для використання у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів» було надано в результаті ретельної експертизи цього програмного забезпечення науково-методичними комісіями МОН України.

Система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader та електронні словники ABBYY Lingvo давно мають велику популярність у навчальних закладах України. Останні кілька років програмними продуктами ABBYY у рамках програми комп’ютеризації оснащуються комп’ютерні  класи шкіл України. «Ми пишаємось схваленням наших продуктів і впевнені, що вони стануть гарними помічниками як студентам, школярам, так і викладачам, науковим співробітникам освітних і наукових закладів», – коментує Генеральний директор компанії «ABBYY Україна» Віталій Тищенко.

Система розпізнавання ABBYY FineReader використовується викладачами для підготовки навчальних материалів на основі паперових джерел, а також статей у форматі PDF. Як викладачі, так і учні за допомогою цієї програми можуть розпізнавати статті та інші паперові матеріали і зберігати на комп’ютері такі добірки з можливістю редагувати тексти та миттєво їх знаходити. ABBYY FineReader допомогає учбовим закладам створювати електронні архіви, бібліотеки, каталоги. Головними перевагами програми для цих користувачів є точність розпізнавання, повноцінна підтримка української мови, збереження структури та оформлення документів, простота й зручність інтерфейсу.

Електронний словник ABBYY Lingvoце ефективний спосіб вивчення іноземних мов у школах і ВУЗах України. Крім 154 сучасних словників для 12 мов, у тому числі тематичних і тлумачних, програма містить спеціальний додаток для поповнення словникового запасу ABBYY Lingvo Tutor, який допомогає запам’ятовувати нові слова. У тематичних словниках можна знайти точний переклад спеціалізованих термінів із галузі науки і техніки, біології, хімії, медицини, економіки, менеджменту, фінансів, юриспруденції та ін.

Залиште коментар