Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Продовжується розгляд справи Тимошенко

0 21

4 липня продовжився розгляд кримінальної справи за обвинуваченням Юлії Тимошенко (екс-прем’єр-міністра України) у незаконному підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році.

Багатьох представників ЗМІ не допустили до судової зали – міліціонери ретельно охороняли підходи до будівлі суду. При вході на подвір’я суду було встановлено металевий паркан, через який журналістів пропускали лише за посвідченнями.

На Хрещатику поблизу суду мітингують прихильники та противники Юлії Тимошенко. До прихильників обвинуваченої приєдналися представники «Фронту змін». За офіційними даними в обох мітингах беруть участь до 500 осіб. Поблизу суду також розташувалося 10 автобусів з бійцями спецпідрозділу «Беркут».

Теги:

кримінальна справа Тимошенко, екс-прем’єр-міністр України Тимошенко, езаконне підписання газових контрактів з Росією у 2009 році, представники ЗМІ, Фронт змін, Беркут

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар