Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Продаж газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати без РРО

0 2

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам, що використання РРО або ПРРО продавцями газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати, не є обов’язковим.

Така норма передбачена п. 10 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95- ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами та доповненнями).

Проте, питома вага продажу такої продукції має становити понад 50% загального товарообігу.

Також слід пам’ятати, що така торгівля має відбуватися у кіосках, з лотків та розносок.

УВАГА! Якщо разом з торгівлею вищезазначеної продукції відбувається продаж алкогольних напоїв, підакцизних непродовольчих товарів та технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення – то суб’єкти господарювання зобов’язані використовувати РРО або ж безкоштовне програмне забезпечення ПРРО.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Головне управління ДПС у Вінницькій області

Залиште коментар