Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Продаж «Електронного Проїзного Документа» через сайт АТ «Укрзалізниця» відбувається із порушенням прав споживачів

0 80

За результатами планової перевірки акціонерного товариства «Українська залізниця» встановлено, що під час придбання «Електронного Проїзного Документа» через сайт підприємства: booking.uz.gov.ua, до споживача не доводиться інформація про ціну, включно з платою за доставку та умовою оплати. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Зокрема, йдеться про відсутність інформації про:

  • вартість постільної білизни;
  • вартість напоїв за категоріями вагонів (люкс, купе, плацкарт, сидячі першого класу, сидячі другого класу).

Крім того, не доводиться необхідна доступна, достовірна та своєчасна інформація про продукцію, що забезпечує можливість свідомого та компетентного вибору, що порушує п. 3 ч. 2 ст. 13 та п. 6, ч. 1 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Фахівці Головного управління видали Припис про усунення порушень вимог законодавства Товариству.

Наразі вирішується питання, щодо притягнення Товариства до адміністративно-господарської відповідальності відповідно до п. 7 ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів».

Також фахівці Держпродспоживслужби надіслали запит до Державної податкової інспекції стосовно вартості реалізованих проїзних документів (квитків) Товариства. Це потрібно для розрахунку штрафних санкцій у розмірі тридцяти відсотків вартості одержаної для реалізації партії товару, виконаної роботи, наданої послуги, відповідно до статті 23 Закону України «Про захист прав споживачів» із метою об’єктивного прийняття рішення.

Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар