Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Продаж арештованого майна через Інтернет

0 97

На веб-сайті Системи електронних торгів, який функціонує з 1 травня, уже розміщена інформація про перші об’єкти арештованого майна, які будуть реалізовані шляхом он-лайн аукціонів у чотирьох пілотних регіонах: Києві, Львівській, Дніпропетровській та Вінницькій областях.

Зокрема, вже зараз серед лотів можна знайти об’єкти нерухомого майна, як то квартири та будинки. Також у базу внесена інформація про інше майно, виставлене на продаж: легкові автомобілі, сільгосптехніка, меблі, побутова техніка тощо. Для прикладу, стартова вартість одного з автомобілів, внесених до бази Системи, становить 8 тис. 140 грн.

Для зручності відвідувачів веб-сайту, у розділі «Допомога» розміщена деталізована інструкція користування Системою: від загального регламенту проведення електронних торгів до покрокового порядку реєстрації на сайті.

Як вже повідомлялося раніше, база Системи буде захищена за останніми технічними нормативами. Учасники аукціонів зможуть створити власний кабінет і слідкувати за ходом торгів, а також за наповненням бази новими лотами в он-лайн режимі. Доступ до Системи державних виконавців обмежуватиметься виключно можливістю вносити інформацію про нові лоти в Систему. Тобто державний виконавець вже не зможе впливати на процес продажу майна та виконувати якісь маніпуляції на користь зацікавлених осіб, зазначає прес-служба Мін’юсту.

Перейти на веб-сторінку Систему електронних торгів арештованим майном можна за лінком: http://torgi.minjust.gov.ua/

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар