Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проблеми в роботі ССО озвучив керівник служби

0 0

Процес становлення Служби судової охорони супроводжується низкою проблем, зокрема, щодо забезпечення приміщеннями, форменим одягом та зброєю, а також щодо навчання та ліцензування персоналу.

Про це під час засідання Консультативної ради голів судів при Вищій раді правосуддя розповів голова ССО Валерій Бондар, передає «Закон і Бізнес».

В.Бондар нагадав, що формування ССО розпочато 22 березня 2019 року. На сьогодні призначено 16 керівників територіальних управлінь ССО, а у Вінницькій області вже прийняли присягу 30 фахівців, які несуть службу у 6 судах Вінницької області.

Крім того, розроблено Стратегію розвитку Служби судової охорони та проект Закону України «Про службу судової охорони».

Нагадаємо, основними повноваженнями ССО є підтримка порядку в приміщеннях судів та реагування на порушення громадського порядку при розгляді справ судом, а також вжиття заходів задля припинення проявів неповаги до суду. Планується, що значний

охоронний підрозділ працюватиме у Вищому антикорупційному суді. Співробітники ССО матимуть право здійснювати особисту охорону судді у разі відповідної ухвали суду.

Попередньо гранична чисельність працівників ССО затверджена у кількості 8860 осіб. Однак остаточно формування штату працівників буде завершене у першому кварталі 2020 року.

https://zib.com.ua/ua/139701-problemi_v_roboti_sso_ozvuchiv_kerivnik_sluzhbi.html

Залиште коментар