Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Про зверненням суддів Великої Палати ВС до Вищої ради правосуддя та Офісу Генерального прокурора з повідомленням щодо втручання в їхню діяльність, пов’язану з розглядом справи за позовом І. Суркіса, Г. Суркіса, С. Суркіс, М. Суркіс та П. Ковалик до Національного банку України, Міністерства фінансів України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, уповноважених осіб Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ «КБ «Приватбанк», ПАТ «КБ «Приватбанк» та ПАТ «Укргазбанк».

0 13

15 червня о 10:30 Велика Палата Верховного Суду продовжить розгляд справи № 826/20221/16 за позовом І. Суркіса, Г. Суркіса, С. Суркіс, М. Суркіс та П. Ковалик до Національного банку України, Міністерства фінансів України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, уповноважених осіб Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ «КБ «Приватбанк», ПАТ «КБ «Приватбанк» та ПАТ «Укргазбанк».

Нагадаємо, 27 квітня 2020 року засідання у цій справі було відкладене у звʼязку зі зверненням суддів Великої Палати ВС до Вищої ради правосуддя та Офісу Генерального прокурора з повідомленням щодо втручання в їхню діяльність, пов’язану з розглядом вказаної справи.

Звертаємо увагу представників ЗМІ, які планують бути присутніми на судовому засіданні, про необхідність використання медичних масок та дезінфекторів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Залиште коментар