Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Про Перший Книжковий Арт Фестиваль – Kyiv Book Art Fest (KyivBAF 2021).

0 110
• 28-30 серпня 2021 р. у Виставковому центрі «AKKO Інтернешнл» проходитиме Kyiv Book Art Fest (KyivBAF 2021).
• Перший Книжковий Арт Фестиваль був ініційований українськими видавцями ще напередодні 2021 року. До ідеї та організації його проведення одразу долучилися Українська Асоціація Видавців та Книгорозповсюджувачів, КМДА і Держкомтелерадіо України, під патронатом якого й проходитиме KyivBAF 2021. Підтримку Фестивалю надали Український інститут книги, Спілка письменників України, УСПП та майже всі культурні осередки дипломатичних представництв держав в Україні
Через складну епідеміологічну ситуацію ми не змогли його провести в заплановані терміни. Проте 28-30 серпня нова подія в культурному житті країни має відбутися.
• Плануються книжкова експозиція за участю українських та закордонних видавництв, а також численні заходи культурно-мистецького спрямування: авторські читання, презентації видань, церемонії «Коронація слова», Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Книгу творять діти», концертна програма, Арт-проекти, дитячий креативний майданчик…
Особлива увага проекту поповнення фондів сільських бібліотек та збору і передачі книг для потреб прифронтових бібліотек.
• Програма фестивалю передбачає участь видавців всіх напрямків, без жодних обмежень: художня, дитяча, науково-популярна, наукова, технічна література…
• Фестиваль організовують безпосередньо видавці. Без жодного державного фінансування. Всі креативні, драйвові акції (авторські читання, автографсесії, презентації…) проводитимуться без будь-якої додаткової оплати (крім оренди окремих конференц-залів). Планується музича, творча програма за участю учасників фестивалю – сцена до наших послуг.
Кожна ідея заслуговуватиме уваги.
• ВХІД ВІЛЬНИЙ!
(З дотриманням карантинних норм).
• Фудкорт – від ДокерПаб.
• Організатори не встановлюють обмежень щодо статусу видавців і не ділять їх на форматних і неформатних. Єдина вимога до учасників – бажання пропагувати свої ідеї і демонструвати свою продукцію. Обмежити нас може лише кількість виставкових місць. Їх немало – 2600 кв.м площі експозиції.
Тож запрошуємо до участі.
• Умови та Заявка участі нижче за посиланням:
• Контактний тел. 050 851 6009
• mail: kyiv.baf2021@gmail.com
• ОРГКОМІТЕТ фестивалю Kyiv Book Art Fest (KyivBAF 2021):
Афонін Олександр, президент ГС УАВК
Бубнов Тарас, координатор програм KyivBAF 2021
Бусел Тимофій, ВТФ «Перун», член правління ГС УАВК
Владімирська Анна, письменниця —керівник Арт-проектів KyivBAF 2021
Герман Оксана —виконавчий директор KyivBAF 2021
Гіжицький Валерій, президент Союзу Національних БізнесРейтингів
Захарченко Оксана, громадський діяч
Ковальський Віктор, директор видавництва «Юрінком Інтер»
Кононенко Олексій,директор видавництва «Веселка» —голова журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Книгу творять Діти»
Кравченко Микола,голова правління ГО «Книжковий простір», член правління ГС УАВК
Красовицький Олександр, видавництво «Фоліо»
Лівшиц Дар, директор ТОВ «BOD Ukraine”
Поночовна Надія, директор видавничого дому «АртЕк» —голова оргкомітету Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Книгу творять Діти»
Поночовний Сергій, директор видавництва «Мистецтво» —
голова Оргкомітету KyivBAF 2021
Степурін Іван, засновник «Саміт-Книга»
Возможно, это изображение (текст)

Залиште коментар